Scrub cup v Gbelcoch:

Posledný závod Scrub cupu sa uskutočnil dňa 9.10.2016 v Gbelcoch. Na tomto závode sa zišli jazdci zo Slevenska, Česka ale aj Maďarska. Náš klub reprezentovala Michaela Bernátová, Martin Žikavský a Miroslav Tánečke. Pretekári museli absolvovať túto trať aj napriek tomu, že im jazdy sťažovalo premenlivé počasie.  Aj napriek tomu túto trať zvládli a prišli do cieľa. Michaela sa umiestnila na krásnom 5.mieste, Miroslav skončil na peknom 8.mieste a Martin aj napriek škaredému pádu sa nezdal a do ciela prišiel na krásnom 10.mieste. Aj keď sa naším jazdcom na stupne víťazov postaviť nepodarilo aj tak im gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalšom roku.

Fotky nájdete tu:

Motocross v Skýcove na výbornú:

V nedeľu dňa 25.9.2016 sa na Motocrossovej trati v Skýcove - Košariská uskutočnil predposledný závod tohto roku pod názvom Scrub motocross cup 2016. Usporiadatelia Motocross clubu Skýcov si na tomto závode dali veľmi záležať. Pripravili sme nádherné ceny nielen pre jazdcov, ale aj divákov. Na tomto závode sa zúčastnilo spolu 147 jazdcov a približne 1800 divákov. Jazdcov sme odmenili až do 10. miesta v každej kategóri. Domáci jazdci na tomto závode nezaháľali a vybojovali si nádherné miesta. Michaela Bernátova vybojovala 7. miesto, Erika Gahérová 2. miesto, Marián Matejov 6.miesto, Rudolf Siklienka 2. miesto, Miroslav Tánečka 11. miesto, Martin Žikavský 14. miesto, Erik Mikuš 18. miesto, a Mário Belica 20. miesto. Všetkým pretekárom GRATULUJEME!!!!

Pre všetkých návšteníkov bolo pripravené občerstvenie ako sa na Skýcov partí. Prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát a vedenie klubu vyslovujú poďakovanie všetkým, ktorí akokoľvek činnosťou prispeli pri organizovaní tohto podujatia, OCÚ Skýcov za podporu, sponzorom za materiálno - technické zabezpečenie a za vecné ceny, všetkým ochotným ľudom a to- traťovým komisárom, personálu v bufetoch, pomocníkom, organizátorom, usporiadateľom, strážnikom, štartovačovi rampy, dj, zdravotnému personálu, hasičom, časomeračom a všetkým ľudom čo nám akokoľvek pomáhali .....

Všetkým patrí ešte raz obrovské ĎAKUJEME.

Foto a Video:

Scrub Cup v Sverepci:

Dňa 18.9.2016 sa uskutočnil ďalší závod pod názvom Scrub cup v Sverepci. Na tejto pekne pripravenej trati odjazdili jazdci z rôznych tímov svoj ďalší závod. Ako vždy nesmela chýbať aj naša pretekárka Michaela Bernátová, ktorá si vo svojej kategórií vybojovala krásne 5. miesto.  V ďalšom závode, ktorý je na Skýcove jej prajeme veľa šťastia a úspechov.

Scrub Cup v Žaškove:

Dňa 28.8. 2016 sa v Žaškove uskutočnil motocrossový závod pod názvom Scrub cup. Na tomto závode sa zúčastnila aj naša pretekárka Michaela Bernátová, ktorá vo svojej kategórií lady vybojovala nádherné 3. miesto. K jej úspechu blahoželáme a prajeme veľa šťastia v Sverepci.

Scrub Cup v Ješkovej Vsi:

V poradí tretí závod Motocrossu Scrub sa uskutočnil dňa 19.6.2016 v Ješkovej Vsi. Na tomto horúcom jednodňovom závode sa zúčastnili aj naši pretekári Motocross clubu Skýcov v zložení: Siklienka Rudolf, Matejov Marián, Mikuš Eik a Bernátová Michaela. Síce sa naším jazdcom nepodarilo dostať na stupienok víťazov, ale aj tak im blahoželáme a prajeme veľa športových úspechov.

Scrub cup v Beckove 2016:

Dňa 12.6.2016 sa uskutočnil druhý závod Motocrossu pod názvom Scrub cup v Beckove.  Na tomto preteku nás reprezentovala len jedna naša jazdkyňa a to Michaela Bernátová. Miška sa umiestnila na nádhernom 2.mieste k úspechu jej blahoželáme a prajeme veľa šťastne dojazdených závodov.