Záverečný pretek Motorado Cup 2015 v Beckove:

 
Záverečný pretek seriálu Motorado Cup 2015 v Beckove bol zároveň debutovým pretekom novej pretekárskej nádeje Motocross Clubu Skýcov Bernátovej Michaely, ktorá nielen skvele zvládla svoj prvý oficiálny pretek medzi slovenskou juniorskou triedou bez problémov a pádov, ale zároveň vybojovala aj svojích prvých 6 bodov v Slovenskom pohári 2015. Krajší štart pod dominantou beckovského hradu za strohých slnečných lúčov a burácajúceho vetra v povzbudzovaní silného fanklubu si ani nemohla naša slečna priať. Srdečne jej všetci v mene Motocross Clubu Skýcov gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov a odhodlaní.
 
Tréningové jazdy:
 
Finálne jazdy:
Ostatné fotky nájdete tu:
 

Medzinárodné majstrovstvá SR MX65+ SP+ RP MOTORADO cup 2015 v Motokrose v Skýcove:


Poslednú septembrovú nedeľu sa v motocrossovom areáli Skýcov - Košariská uskutočnili MM SR, Slovenský pohár a Motorado cup 2015 v motocrosse,. Usporiadatelia, tak ako si priali aj sa splnilo. Piatková úprava trate a následný dážď aj v sobotu neodradilo členov clubu, aby v nedeľu 27. 9. 2015 zorganizovali podujatie na požadovanej úrovni. Hneď od rána slnečné počasie naznačilo, že 156 prezentovaných jazdcov bude bojovať o krásne trofeje pre víťazov. A to sa podarilo aj domácim jazdcom Rudolfovi Siklienkovi 4. miesto, dievčatám Erike Gahérovej 2. miesto, Simone Pondelovej 3. miesto, Michaele Bernátovej 6. miesto (po prvý krát v Skýcove v kategórii ženy) a Marián Matejov skončil po technickej poruche motorky na 6. mieste. Za krásne výkony gratulujeme! V areáli si súboje všetkých pretekárov vychutnávalo viac ako 1200 divákov, pre ktorých bolo zabezpečené občerstvenie, obednú prestávku vyplnila hudobná skupina "1. apríl" zo Zl. Moraviec, po vyhlásení výsledkov tradičné losovanie tomboly. Organizačný výbor a prezident motocross clubu Skýcov M. Bernát vyslovuje poďakovanie za pomoc a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k zabezpečeniu podujatia.
Ostatné fotky nájdete tu:

 

Motorado cup a SP v Motocrosse v Šenkviciach:


Dňa 28.5.2015 sa v Šenkviciach uskutočnil ďalší pretek Motorado cup a SP, na ktorých boli aj naši traja jazdci, a to Siklienka Rudolf, Patrík Marek a Tanečka Miroslav. Táto rýchla a náročná trať v spojení s horúcim počasím dala všetkým jazdcom dosť zabrať a výnimkou neboli ani naši jazdi, ktorí odjazdili len tréningové jazdy a potom žiaľ kvôli prejaveniu starších zranení museli odstúpiť. Aj tak im za ich odhodlanie reprezentovať náš klub ďakujeme. 
V celkovom priebežnom hodnotení je Siklienka Rudolf na 13. mieste v kategórií MX1 a Patrik Marek na 44. mieste v kategórií MX1 Hobby.

Motorado cup a SP v Motocrosse  v Ješkovej Vsi:

 
Za zvuku silných motorov sa dňa 14.6.2015 v Ješkovej Vsi uskutočnili preteky v Motocrosse. Na týchto jednodňových pretekoch sa zúčastnili rôzne tímy. Ako vždy nesmeli chýbať ani jazdci z Motocross clubu Skýcov a to: Siklienka Rudolf, Matejov Marián a Patrík Marek. Síce sa naším jazdcom nepodarilo dostať na stupienok víťazov, ale aj tak im blahoželáme a prajeme veľa úspechov do ďalších pretekov.

Motorado cup a SP v Motocrosse v Gbelcoch:


Dňa 7.6.2015 sa v Gbelcoch uskutočnili preteky v Motocrosse. Na tomto preteku sa zúčastnili jazdci zo Slovenska aj Česka. Medzi jazdcami nesmel chýbať aj náš jazdec Siklienka Rudolf, ktorý sa odhodlal aj napriek svojmu zraneniu absolvovať túto náročnú trať. Pretekárom jazdu na trati sťažovalo nielen veľmi horúce počasie, ale aj prach, ktorý sa víril v ovzduší.  Jazdilo sa v desiatich kategóriach. Náš jazdec sa síce neumiestil na stupienku víťazov, no aj tak mu blahoželáme a prajeme veľa šťastia v ďalšom preteku.

Medzinárodné Majstrovstvá SR v Motocrose na Myjave:

Dňa 1.5.2015 sa na motocrosovej trati na Myjave uskutočnili MM SR v Motocrosse ktorých sa zúčastnili jazdci z Slovenska, Česka.....  Týchto pretekov sa zúčastnil aj najmladší jazdec z vedlajšieho klubu Marek Ladický, ktorý túto trať absolvoval po prvýkrát. Blahožélame mu k skvelému začiatku sezóny pod AMK Veľký Klíž.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode