Adam - Stav Cup 2017 v Šaštín - Stráže:

V nedeľu 22.10.2017 sa na motokrosovej trati v Šaštíne-Strážach uskutočnilo piate záverečné podujatie seriálu ADAM-STAV CUP 2017, v rámci ktorého sa išli MM SR+ SP quad a pohár SMF v motokrose tried MX50,MX65, MX Ladies a voľný hoby pretek. Po krásnom slnečnom týždni dalo októbrové počasie všetkým štartujúcim v nedeľu zabrať. Na tomto závode sa zúčastnili aj štyria naši jazdci a to: Michaela Bernátová, Nina Bullová, Róbert Lacko a Štefan Dávid Malý. V triede Lady Nina Bulová získala 3. miesto a Michaela Bernátová si vybojovala 6. priečku. Róbert Lacko v kategórií MX2 Hobby skončil na 14.mieste. Štefan Dávid Malý náš klub reprezentoval v triede MX1 Hobby, no nakoniec pre ťažkosti nebol klasifikovaný. Všetkým jazdcom k ich výsledkom blahoželáme a prajeme veľa šťastia v ďalšom roku.

MMSR + SP Quad, pohár SMF MX50, MX65, Ladies + volný Hobby vo Sverepci:

Za veterného počasia sa dňa 2.9.2017 uskutočnil pretek vo Sverepci pod názvom MMSR + SP Quad, pohár SMF MX50, MX65, Ladies + voľný Hobby. Na tomto jednodňovom závode nás reprezentovala Michaela Bernátová, ktorá vo svojej kategórií Ladies obsadila celkovo 5. priečku a Nina Bullová skončila celkovo na striebornom mieste. V triede MX2 Hobby za nás jazdil Róbert Lacko, ktorý sa celkovo umiestnil na 9. mieste. Jazdcom k ich výsledkom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v poslednom závode tohto seriálu.

MMSR + SP Quad, pohár SMF MX50, MX65, Ladies + volný Hobby:

Dňa 27.8. 2017 sa v Ješkovej Vsi uskutočnil závod pod názvom MMSR + SP Quad, pohár SMF MX50, MX65, Ladies + volný Hobby. Na tomto závode sa zúčastnili jazdci nielen na motorkách, ale aj štvorkolkách. Závodilo sa v šiestich rozjazdách. Na tomto preteku sa zúčastnili aj štyria naši jazdci a to Michaela Bernátová, Nina Bullová, Patrik Marek a Róbert Lacko. Ladies sa darilo celkom famózne Nina si domov odniesla pohár za krásnu zlatú pozíciu a Michaela si vybojovala pekné 7. miesto. V MX1 hobby nás reprezentoval Patrik ktorý si vybojoval krásnych 23 bodov a skončil na 8. priečke. Róber v triede MX2 hobby obsadil 7. pozíciu a získal 26 bodov. Posledná rozjazda MX50 bola zrušená pre náhle zhoršenie počasia a hustý dážď. Našim jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v Sverepci.

MM SR Quad + SP MX50, MX65 + volný amatér v Slovenskom Pravne:

Dňa 8.7.2017 sa uskutočnil pretek štvorkoliek a motoriek v Slovenskom Pravne. Tohto preteku sa zúčastnilo celkovo 71 motorkárov a 34 štvorkolkárov. Medzi týmito jazdcami samozrejme nesmel chýbať ani náš Motocross club Skýcov. Na závode nás reprezentovala Michaela Bernátová, ktorá obsadila krásnu 7. priečku a získala pekných 28 bodov a Patrik Marek, ktorý si vybojoval 12.miesto a 16 bodov. Naším jazdcom gratulujeme a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode.

MMSR + SP Quad a Pohár Smf + volný pretek MX hobby v Trenčíne:

V sobotu 10.6.2017 sa v Trenčíne uskutočnil prvý závod pod názvom MMSR + SP Quad a Pohár SMF + voľný pretek MX Hobby. Na tomto závode sa zúčastnilo celkovo 50 motorkárov a 26 štvorkolkárov. Jazdci absolvovali cca 1,3 km dlhú technickú trať. Jazdy im zo začiatku znepríjemňovalo prudké slnko a prach, ktoré potom vystriedal dážď a blato, no aj tak to pretekárov neodradilo, aby úspešne došli do cieľa. Náš club reprezentovali tri naše pretekárky a to Nina Bullová, ktorá si po dlhom súboji vybojovala bronzovú medailu. Michaela Bernátová skončila v tesnom závese a získala 4. priečku a na 7. mieste skončila Petra Balonová, ktorá po vážnom úraze z minulej sezóny po dlhej dobe vyvetrala svojho tátoša. Naším babám blahoželáme k výsledkom a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode tohto seriálu.