Blahoželanie:

Dňa 9.12. 2017 sa nášmu autocrossovému jazdcovi Róbertovi Šútorovi a jeho žene Lenke Šútorovej narodilo v poradí 3. bábätko. Volá sa Hanka má 52cm a 3320g. Obom im blahoželáme k novému prírastku a prajeme všetkým veľa zdravia, šťastia a lásky.

Blahoželanie:

Všetkým sa dáva na známosť, že dňa 5.11. 2017 sa nášmu pretekárovi Martinovi Žikavskému a jeho priateľke Lucii Kosztolányiovej narodilo krásne dievčatko Kristínka, ktorá má 2770g a 48cm. Všetci členovia Motocross clubu Skýcov im blahoželáme a prajeme veľa zdravia, šťastia a lásky.
 

 

Blahoželanie:

Dňa 30.10.2017 Miroslav Tanečka oslavuje svoje 25 narodeniny. K jeho krásnemu sviatku mu blahoželáme a v mene Motocross clubu Skýcov prajeme veľa lásky, šťastia, zdravia a motocrossových úspechov.

 

Blahoželanie:

Všetkým sa dáva na známosť, že tento rok 28.10. 2017 oslávil svoje 43 narodeniny prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát, ktorému sa 5 dní pred jeho narodeninami narodil krásny synček Mariánko. K narodeninám mu prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov živote a pri vedení Motocrossového clubu Skýcov. Malému synčekovi prajeme veľa zdravia a motoristického ducha. Maminke Evke Havranovej, našej hospodárke a tajomníčke klubu tiež blahoželáme a prajeme veľa síl pri plnení povinností ako v rodine, tak aj v klube.

 

Oznámenie:

Dňa 10.8. 2017 oslávil náš jazdec Siklienka Rudolf nádherných 24 rokov. Celí Motocross clubu Skýcov a jeho členovia mu prajeme všetko najlepšie. Veľa zdravia, šťastia a úspechov na Skýcoveckom Motocrosse, nech aj tento rok sa ti podarí odniesť si pohár.

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode