Oznámenie:

Všetkým sa dáva na známosť, že dňa 9.9.2015 oslávil svoje 21. narodeniny náš jazdec Patrík Marek. K tomuto nádhernému veku mu blahoželáme a praje mu veľa zdravia, šťastia a úspechov na našich pretekoch.
Motocross cluc Skýcov.

 

Klubové výsledky:

Dnes 25.8.2015 krásnych 21 rokov máš na autách si život užívaš. Na každých pretekoch si náš kráľ veď ty to vždy dobre dáš. Preto ti celý klub praje veľa šťastia aj v ďalšej sezóne. 

Klubové výsledky:

Naším ďalším oslávencov, ktorý dňa 13.8. 2015 oslávil svoje nádherné 19 narodeniny bol aj Andrej Šedivý. Všetci z Motocross clubu Skýcov mu prajeme veľa zdravia a šťastia nielen v škole ale hlavne v pretekaní.

 

Klubové výsledky:

Dňa 5.7. 2015 oslávila naša jazdkyňa Erika Gaherová nádherných 17 rokov. Celí Motocross clubu Skýcov a jeho členovia jej prajeme všetko najlepšie. Veľa zdravia, šťastia a úspechov na Skýcoveckom preteku. Hádam sa zúčastníš.

Klubové výsledky:

Všetkým sa dáva na známosť, že dňa 16.5. 2015 po náročnej trati životom odpadla nášmu jazdcovi a klubovému zabávačovi prvá číslica z motorky, a tým pádom oslávil krásnych 36 rokov.

V mene Motocross clubu Skýcov sme mu priali všetci všetko najlepšie, veľa zdravia a mnoho šťastných promile pardon kilometrov.

Nášho zabávača Roba v testnom závese naháňa jeho menovec Tomáš, ktorý dňa 17.5. 2015 oslávil svoje 29 narodeniny. Aj jemu prial celý Motocross club Skýcov a jeho členovia všetko najlepšie. A už dostavaj ten svoj domček, aby si mal viac času na naše pretekové víkendy. 

Našim ďalším oslávencom, ktorý pomaličky, ale veľmi isto dobieha do méty 32 rokov je aj Miroslav Krajčovič, ktorý oslávil dňa 17.5. 2015. Tiež sme mu všetci blahoželali a priali mu skoré uzdravenie, aby čím skôr mohol vysadnúť na svoju motorku a nabehať so svojími tímovými pretekármi veľa šťastných kilometrov.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode