Narodeniny Prezidenta motocross clubu Skýcov:

 
Všetkým sa dáva na známosť, že v tento výnimočný deň 28.10.2016 oslavuje svoje 42 narodeniny výnimočný človek - prezident Motocross Clubu Skycov. Marián Bernát je človek, ktorý dokázal dostať motocross club Skýcov do povedomia nie len na Slovensku, ale aj v Česku. Pracoval na tom vždy naplno a dal do toho svoje srdce. Je to skvelý človek, dobrý otec a partner. V mene všetkých blízkych , rodiny, priateľov a klubu mu želáme veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v živote.
 

Oslava narodenín:

Dňa 17.5. 2016 oslavili svoje ďalšie narodeniny dvaja naši jazdci. Tomáš Šutor má 30 rokov a Miroslav Krajčovič oslavil svoje 33 narodeniny. K ich sviatku im blahoželáme a prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v motokrosovom sporte a v osobnom živote.

Blahoželanie k narodeninám:

Dňa 16.5. 2016 oslávil náš jazdec Róbert Šutor nádherných 37 rokov. K jeho sviatku mu celý Motocross club Skýcov gratuluje a praje veľa úspechov na ďalších pretekoch.

Blahoželanie:

Všetkým sa dáva na známosť, že dňa 15.5. 2016 sa našej skvelej pretekárke Zuzane Zacharovej - Gaherovej a Petrovi Zacharovi narodil chlapček Sebastiánko. Všetci členovia Motocross clubu Skýcov im blahoželáme a prajeme veľa zdravia, šťastia a lásky.

 

Radostná správa:

V noci 10.4.2016 sa nášmu jazdcovi Šutorovi Róbertovi narodilo krásne dievčatko. K tomuto nádhernému prírastku mu v mene Motocross clubu Skýcov blahoželáme a prajeme, aby táto malá slečna bola zdravá a spokojná. 

 

Oznámenie:

Dňa 31.3. 2016 oslávil náš jazdec Siklienka Erik nádherných 31 rokov. Celí Motocross clubu Skýcov a jeho členovia mu prajeme všetko najlepšie. Veľa zdravia, šťastia a úspechov na Skýcoveckom Countrycrosse, nech aj tento rok sa ti podarí získať pohár ako minulý rok.

 

Oznámenie:

 
Dňa 23.1.2016 vstúpila naša kamarátka a skvelá reprezentantka a motocrossová jazdkyňa Zuzana Gahérová do stavu manželského v rimsko katolíckom kostole v Skýcove o 14:30.
V mene Motocross clubu Skýcov jej prajeme všetko dobre do nového života, veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody.

 Spolu sme ju prišli všetci podporiť. 

Bernát Marián, prezident klubu.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode