Motocross Tour 2014 + Slovenský pohár 21.9.2014 Skýcov


Dňa 21.9.2014 sa v areáli Motocross Clubu Skýcov uskutočnil ôsmi ročník Motocross Touru 2014 + Slovenský pohár, Regionálny pretek - Západ. Preteku sa zúčastnilo 99 jazdcov z rôznych krajín. Medzi týmito pretekármi jazdili aj naši kluboví jazdci a to: Andrej Šedivý, Maroš Matejov, Rudolf Siklienka, Juraj Obert, Zuzana Gaherová... Jazdilo sa v desiatich kategóriách. Pretekári absolvovali náročnú trať bez problémov aj napriek tomu, že na trati sa z času načas aj zaprášilo. Na stupienok víťazov sa podarilo dostať aj nášmu pretekárovi Rudovi Siklienkovi, ktorému sa vo svojej kategórií  podarilo obsadiť skvelé 2. miesto. K tomuto úspechu mu srdečne blahoželáme. Zvlášť by sme chceli poďakovať ešte  Jurajovi Obertovi, ktorí si po 25 rokoch opäť sadol za motorku a začal jazdiť pod našim tímom. Prajeme mu veľa šťastne odjazdených pretekov. 

Ostatné fotky nájdete tu:

https://www.motocrossclubskycov.sk/fotogaleria/motocross/motocross-tour-2014-slovensky-pohar/

Motocross Tour 2014 - Ješková Ves:

Dňa 8.6.2014 sa v Ješkovej Vsi konal Motocross Tour 2014, ktorého sa zúčastnilo 215 reprezentantov zo Slovenka, Česka, Rakúska, Maďarska.... Pretekalo sa v desiatich kategóriách. Na trati sa jazdilo dosť divoko, kedže štartovacia rampa bola vždy plná. Počas pretekov šťastie bolo veľmi vrtkavé a poradia sa menili veľmi rýchlo. Naši pretekári sa na stupienok víťazov síce nepostavili ale chvalabohu do cieľa dorazili bez zranení.

 

Gaherová vo výbornej forme v ČR:

Dňa 11.5.2014 sa uskutočnily Majstrovstvá ČR v Motocrosse Meteor cup. Pretekov sa zúčastnilo okrem detí, dorastu, mužov a veteránov aj 17 dievčat. Naša reprezentantka Zuzka Gaherová v kategórií 2T skončila na prvom mieste no celkovo vo vyhodnotení sa jej podarilo obsadiť skvelé tretie miesto. K týmto skvelým úspechom jej blahoželáme.

Tím Motocross club Skýcov.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode