MM SR v Endure v Cinobani:

V dňoch 27.-28.5.2015 sa za krásneho slnečného počasia uskutočnili MM SR v endure v Cinobani. Na týchto dvojdňových pretekoch sa zúčastnilo veľa jazdcov zo Slovenska, Česka a dokonca jeden z Afriky. Pretekári museli absolvovať dosť náročnú trať, na ktorej bolo veľa pádov no na šťastie žiaden nebol vážny. Túto trať absolvovali aj naši jazdci a to Matejov Marián, ktorý vo svojej kategórií SP E3 skončil na nádhernom 11.mieste, Šutor Róbert na 10.mieste a Šutor Tomáš na 14.mieste v kategórií Hobby 125, Siklienka Erik v kategórií Hobby 4T skončil na zaslúženom 9.mieste.
Všetkým jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom boji.

V celkovom priebežnom hodnotení je Matejov Marián na nádhernom 6. mieste, Šutor Róbert na 9. mieste, Šutor Tomáš na 22. mieste, Siklienka Erik na 5. mieste a Patrík Marek na 17. mieste.

MM SR v Countrycrosse v Malých Uherciach:

Za krásneho slnečného počasie sa v dňoch 6. - 7.6.2015 uskutočnili MM SR v Countrycrosse v Malých Uherciach. Týchto dvojdňovích pretekov sa zúčastnilo približne 200 jazdcov z rôznych tímov. Medzi týmito pretekármi jazdili aj naši kluboví jazdci a to: Siklienka Erik, Šutor Róbert a Patrik Marek. Pretekári absolvovali náročnú trať bez problémov aj napriek tomu, že na trati sa z času načas aj zaprášilo. Naším jazdcom sa síce nepodarilo dostať sa na stupienok víťazov, ale aj tak im blahoželáme k pekným výsledkom.

MM SR v Endure v Lišove:

V dňoch 9. - 10.5. 2015 sa v Lišove uskutočnili dvojdňové preteky v Endure. Na týchto pretekoch sa zúčastnili rôzne tímy ako nap. : BAMU BMT team, Enduro Koperbend team, Žilinský Rebeli. Ako vždy ani na týchto pretekoch nesmeli chýbať jazdci z Motocross clubu Skýcov a to: Šedivý Andrej, Matejov Marián, Šutor Róbert a Siklienka Erik. Pretekári museli absolvovať dva merané úseky, a to Enduro test a Cross test. Táto náročná, ale veľmi pekná trať dala zabrať každému jednému jazdcovi. Na stupienok víťazov sa podarilo dostať aj nášmu pretekárovi Mariánovi Mariánovi Matejovmu, ktorému sa vo svojej kategórií  podarilo obsadiť skvelé 3. miesto. K jeho úspechu mu blahoželáme a prajeme veľa štastia v ďalších pretekoch. Blahoželanie patrí aj ostatným naším jazdcom, ktorí sa síce na stupienok víťazov nedostali, ale nazbierali aspoň nádherné body do tímového hodnotenia nášho Klubu.

Úspechy naších jazdcov v Kopernici:

Dňa 2.5.2015 sa v Kopernici uskutočnili preteky v Endure cup stred 2015 , ktorých sa zúčastnili aj naši jazdci: Matejov Marián, Šedivý Andrej a Siklienka Erik. Počasie našim jazdcom prialo, trať bola nádherne pripravená, no značne náročná. Naši jazdci sa na stupienok víťazov síce nedostali, ale aj tak im blahoželáme k ich úspechom. Tešíme sa spolu na budúci víkend 9.-10.5.2015 na tretie kolo MMSR v CC v Lišove.

MM SR v Countrycrosse v Skýcove - Košariská:

V dňoch 18. - 19.4.2015 sa v Skýcove - Košriskách uskutočnili MM SR v CC, ktorých sa zúčastnilo 257 jazdcov. Medzi pretekármi boli aj naši jazdci a to Šedivý Andrej, Matejov Marián, Gaherová Zuzana, Šutor Robo, Šutor Tomáš,  Siklienka Erik, Marek Patrik a Gahérová Erika. Preteky boli veľmi náročné. Jazdci museli absolvovať jazdu cez rôzne prekážky, ako napr: extrém, voda, stromy a rôzne výjazdy. Počasie počas pretekov bolo pekné,  ale trochu chladné. Na stupienok víťazov sa z našich jazdcov postavili Siklienka Erik, ktorý si vo svojej kategórií Hobby 4T vybojoval nádherné 1.miesto. Matejov Marián dosiahol 2. miesto v kategórii E3. Naša dáma Gaherová Zuzana skončila na 1. mieste pred svojou sestrou Erikou, ktorá skončila na peknom štvrtom mieste, obe v kategórii žien. Naším jazdcom, ktorí sa síce neumiestnili na stupni víťazov, ale skvele reprezentovali náš klub patrí obrovské vďaka. Osobitne ďakujeme patrí všetkým sponzorom, členom klubu, ale aj naším jazdcom, ktorí sa momentálne liečia zo zranení, ale veľkou mierou prispeli k organizácii samotného preteku a to Rudolfovi Siklienkovi a Miroslavovi Krajčovičovi a želáme im skoré uzdravenie.

Všetkým zúčastneným jazdcom ďakujeme za bezproblémový priebeh podujatia ako i za disciplinované športové správanie a tešíme sa na ďalšie športové podujatie s očakávaním skvelých zážitkov v boji o cenné body.

S pozdravom Motocross Club Skýcov.

Úspechy jazdcov v Borskom Mikuláši:

V dňoch 28. - 29.3.2015 sa v Borskom Mikuláši konali MM SR v CC, ktorých sa zúčastnili naši jazdci Šedivý Andrej, Matejov Marián, Šutor Robo, Siklienka Erik, Marek Patrik a Gahérová Zuzana, ktorá bohužiaľ nenastúpila na štart kvôli zraneniu. Preteky boli veľmi náročné. Jazdci museli absolvovať jazdu cez pieskové duny, zemitý a lesný terén, baňu s vodou a ďalšie rôzne prekážky. Počasie počas pretekov bolo sychravé. Síce sa naši pretekári na stupienok víťazov nedostali, ale aj tak im blahoželáme k pekným výsledkom a prvým získaným bodom tohtoročného seriálu. Osobitné poďakovanie patrí Marekovi Patrikovi, ktorý svoj absolútne prvý pretek v CC zvládol bravúrne až do konca a dosiahol nádherné celkové umiestnenie na 10. mieste v triede Hobby 125. Matejov Marián sa celkovo umiestnil v triede SP E3 na 6. mieste a získal 29 bodov. Šedivý Andrej skončil celkovo v triede SP E1 na skvelom 4. mieste a získal tak 28 bodov.