Celkové vyhodnotenie seriálov na východe:

V sobotu 13.1.2018 sa v Poprade - Matejovce uskutočnilo záverečné vyhodnotenie ESX CUP-u za športovú sezónu 2017. Okrem tried tohtoročného regionálneho seriálu východ boli na podujatí ocenení i prví traja jazdci seriálu MM SR+SP Quad a Pohár SMF tried MX50, MX65, MX Ladies a voľný amatér (MX1hoby, MX2hoby). Na tomto vyhodnotení nesmeli chýbať ani naši jazdci a prezident Motocross club Skýcov Marián Bernát. Pohár za 3. miesto regionálneho seriálu východ ESX CUP v kategórií Ladies si odniesla Michaela Bernátová. Nina Bullová získala pohár za 3. miesto v kategórií MX Ladies Pohár SMF. Naším jazdkyňám blahoželáme a prajeme vela úspechov v ďalšej sezóne.

 

Vyhodnotenie SCRUB Motocross cup 2016:

28.1.2017 sa v Piáno clube v Trenčíne konalo slávnostné vyhodnotenie seriálu SCRUB Motocross cup 2016. Prezident nášho klubu Marián Bernát prevzal ocenenie za vynikajúco zorganizovaný pretek tohto seriálu dňa 25.9.2016 na motocrossovej trati Skýcov – Košariská. Ocenený boli prvý piati jazdci v každej kategórii seriálu. Za náš klub prevzala ocenenie Michaela Bernátová, ktorá dosiahla celkovo nádherné druhé miesto v kategórii ženy. Za jej reprezentáciu nášho klubu ako i našej obce jej patrí obrovské ďakujem. Náš klub ju prišiel podporiť jednoznačne v najväčšom počte a to 38!!! Ako sa stáva už tradíciou, tak ako jediný sme prišli luxusným autobusom v naozaj veľkom štýle. Vyhodnotenie prebiehalo v skvele pripravenej atmosfére s prezentáciou videí a fotografií s pokračujúcou skvelou zábavou dlho do noci. Všetkým členom klubu ako i jazdcom, ktorí reprezentovali náš klub v roku 2016 ďakujeme a prajeme veľa úspechov do novej sezóny 2017.

https://www.motocrossclubskycov.sk/fotogaleria/galavecer/motocross/

 

Celkové vyhodnote Motorrádo cup 2015 + Slovenský pohár:

Tento rok bol usporiadateľom seriálu Motorado cup 2015 + Slovenského pohára firma Motorado z Bánoviec nad Bebravou, tak aj tohtoročné vyhodnotenie sa konalo teda po prvýkrát v Bánovciach nad Bebravou, kde sa zhodnotil celý tento seriál a odmenili sa najúspešnejší jazdci. Tak ako každý rok, ani na tomto záverečnom vyhodnotení nesmel chýbať prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát s početnou členskou základňou a ostatnými organizátormi: z Ješkovej Vsi, Beckova, Šenkvíc...., ktorí boli odmenení trofejami za úspešné usporiadanie pretekov. Všetkým jazdcom a organizátorom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v roku 2016.

Ostatné fotky nájdete tu:

https://www.motocrossclubskycov.sk/fotogaleria/galavecer/

Celkové vyhodnotenie: Motocross Tour 2014 + Slovenský pohár

Motocross club Skýcov bol usporiadateľom záverečného preteku Motocross tour 2014. Ako každý rok i tento ukončil a dal bodku na koniec vyhodnotením, ktoré sa uskutočnilo vo Veľkom Klíži. Slávnostného galavečera a zároveň vyhlásenia jazdcov sa zúčastnil aj prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát, ktorému bol odovzdaný spomienkový pohár za úspešne usporiadanie preteku. Jazdcom, ktorý úspešne reprezentovali náš klub bol Rudolf Siklienka mladší, ktorý si za 3 miesto prevzal pohár v celkovom vyhodnotení. Gratulujeme!! Všetkým jazdcom prajeme do novej sezóny veľa osobných a športových úspechov.

Celkové vyhodnotenie: Motocross Tour 2013 + Slovenský pohár

Motocross club Skýcov bol usporiadateľom záverečného preteku Motocross tour 2013. Ako každý rok i tento ukončil a dal bodku na koniec vyhodnotením, ktoré sa uskutočnilo vo Veľkom Klíži. Slávnostného galavečera a zároveň vyhlásenia jazdcov sa zúčastnil aj prezident Motocross clubu Skýcov Marián Bernát, ktorému bol odovzdaný spomienkový pohár za úspešne usporiadanie preteku. Jazdcom, ktorý úspešne reprezentovali náš klub bol Rudolf Siklienka mladší, ktorý si za 3 miesto prevzal pohár v celkovom vyhodnotení. Gratulujeme!! Všetkým jazdcom prajeme do novej sezóny veľa osobných a športových úspechov.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode