Celkové vyhodnotenie Countrycrossu a Endura:

Dňa 2.12.2017 sa vo Valčianskej Doline uskutočnilo celkové vyhodnotenie Countrycrossu a Endura. Na tomto podujatí sa zúčastnili aj niektorí naši jazdci z Motocross clubu Skýcov aj s prezidentom klubu Mariánom Bernátom. Pohár z toho podujatia si odniesol len jeden jazdec a to Rudolf Siklienka, ktorý absolvoval všetky tieto závody, a tak si celkovo vybojoval 367 bodov a získal tak nádherné 1. miesto. K jeho úspechu mu blahoželáme a všetkým naším jazdcom prajeme veľa úspechov v roku 2018.

Celkové umiestnenie v súťaži tímov:

V súťaži tímov si naši jazdci tiež počínali veľmi dobre. Keďže bolo našich jazdcov veľa mali sme založené dva súťažne tímy. Tím Motocross club Skýcov 1 v zložení: Rudolf Siklienka, Erik Siklienka, Marián Matejov, Erik Mikuš a Erika Gaherová sa umiestnili celkovo na 7. priečke. Tím Motocross clubu Skýcov 2 v zložení: Patrik Marek, Miroslav Tánečka, Mário Belica, Martin Žikavský a Štefan Dávid Malí skončili celkovo na 15. mieste. Všetkým jazdcom blahoželáme k ich úspechom a prajeme veľa šťastia v roku 2018.

 

Posledný závod v CC dvojíc a záverečné vyhodnotenie v Liptovskej osade: 

 
Dňa 22.10.2016 sa v Liptovskej osade uskutočnil závod dvojíc, na ktorom sa zúčastnili aj traja naši Countrycrossovy jazdci a to: Marián Matejov, Rudolf Siklienka a Erika Gaherová. Na tomto závode sa umiestnili pretekáry motocross clubu Skýcov na krásnych priečkach. Marián obsadil v kategórií SPE3 krásne 2.miesto a Erika v kategórií ženy 3.miesto. K ich úspechu im blahoželáme. V celkovom hodnotení tímov v Countrycrosse sa náš klub umiestnil na nádhernom 2.mieste.  Všetkým naším jazdcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu.
 

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode