Druhé kolo Budovec cupu 2018 v Brezne:

Dňa 16.6.2018 sa v Brezne uskutočnilo druhé kolo Budovec cupu 2018, na ktorom sa zúčastnilo 90 pretekárov z rôznych tímov. Medzi tímami nesmel chýbať ani náš Motocross club Skýcov v zložení: Nina Bullová a Michaela Bernátová, ktoré v kategórií Ženy nad 12 rokov obsadili Nina prvé miesto a Michaela 4.. Patrik Pauček si zajazdil v triede Junior 85cm3 kde obsadil bronzové miesto. V triede Veterán si svoje sily zmeral aj Ján Sabala, ktorému sa podarilo doraziť do ciela na 6.  mieste. A v triede E2 si zajazdili traja naši jazdci a to Patrik Halgaš, Rudolf Siklienka a Marián Matejov. Patrik obsadil nádherné strieborne miesto, Rudolf skončil na 5. mieste a Marián v tesnom závese za Rudom, a tak obsadil 6. priečku. V súťaži tímov je Motocross club Skýcov 1 na 2. mieste a Motocross club Skýcov 2 na 7. priečke. Jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov na ďalšom závode.

Budovec Cup 2018 v Brezne:

Dňa 7.4.2018 sa v Brezne uskutočnilo tohtoročné prvé kolo Budovec cupu 2018, na ktorom sa zišlo početné množstvo jazdcov, ale aj motocrossových fanúšikov. Na tomto závode sa zúčastnil aj náš Morocross club Skýcov v zložení: Marián Matejov, Rudolf Siklienka, Patrik Halgaš, Patrik Pauček, Patrik Gábriš, Ján Sabala, Pavol Figecký, Michaela Bernátová a Nina Bullová. Nášmu novému jazdcovi Patrikovi Halgašovi sa podarilo vo svojej kategórií E2 obsadiť nádherné 2. miesto. Gábriš Patrik obsadil v triede hobby E1 14. priečku. V kategórií Junior do 85cm3 si 2. miesto vybojoval Patrik Pauček. V triede veterán 14. miesto získal Ján Sabala a Pavol Figecký obsadil 17. priečku. Na tomto závode nás reprezentovalo aj nežné pohlavie, a to Nina Bulová, ktorá v kategórií ženy nad 12 rokov získala 1. miesto a Michaela Bernátová obsadila 8. priečku. Všetkým jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších závodoch.