Preteky o pohár starostu obce Nitrianske Rudno:

Ďňa 23.7.2016 sa v Nitrianskom Rudne uskutočnil motocrosový pretek o Pohár starostu obce. Prvýkrát nás na tomto preteku reprezentoval aj Patrík Pauček na KTM 85 s našími ďalšími jazdcami Mariánom Matejovým a Rudolfom Siklienkom. Patrík Pavček svoj úplne prvý pretek zvládol veľmi dobre, podarilo sa mu úspešne dojazdiť celý tento závod a v kategórií do 85 skončil na nádhernom 8.mieste. Marián však také šťastie nemal. Po nevydarenom páde musel odstúpiť. Rudolf do ciela došiel na krásnom 4.mieste. K výsledkom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších závodoch.

            

 

Testovanie a predstavenie nových enduro modelov KTM 2017

Rakúska firma KTM (Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattinghofen) predstavila a otestovala v dňoch 4. – 8. júla 2016 v motocrossovom areáli Skýcov - Košariská nové modely enduro motoriek na rok 2017. Zo všetkých tratí na Slovensku dostala práve skýcovská trať zelenú. Motocross Club Skýcov sa preto zhostil tejto prekrásnej akcie a zabezpečil vytýčenie trati, zdravotný personál, polievanie a občerstvenie. Žolíky pre test modelov dostali aj domáci jazdci z Motocross Clubu Skýcov. Spoločnosť KTM Central East Europe so sídlom v Bratislave zastrešuje na Slovensku štáty: Česko, Maďarsko, Slovinsko, Poľsko a Rumunsko. Zástupcovia predajcov z týchto štátov otestovali 15 modelov rôznej kubatúry: 125, 250, 300, 350, 450, 500 ccm. Každý deň vyskúšalo KTM-ky približne 80 jazdcov, medzi ktorými bol aj účastník Rally Dakar Ivan JAKEŠ. Prezident Motocross Clubu Skýcov Marián BERNÁT vyslovuje poďakovanie všetkým, ktorí podporili a zabezpečili hladký priebeh akcie.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=3lbbgNfUFlo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=QgXtmwMFrxQ&t=538s

https://www.youtube.com/watch?v=JptI9ix_73M&t=36s

 

Voľný pretek v Countrycrosse v Podmaníne:

Dvojdňové voľné preteky countrycrossu sa uskutočnili aj v dňoch 11. a 12.6.2016 pri Považskej Bystrici v dedinke Podmanín. Na tomto peknom závode nás reprezentovali Rudolf Siklienka a Maroš Matejov. Rudolf sa umiestnil v kategórií hobby na nádhernom 3. mieste a Maroš vo svojej kategórii profi na 4. mieste. K dosdiahnutým výsledkom a skvelej reprezentácii nášho klubu im gratulujeme a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode.

 

Slovakia MX & QUAD championschips 2016 v Lovciči - Trubín 22.5. 2016:


 Krásny slnečný majový deň sa v Lovčici - Trubín uskutočnili preteky MX & QUAD,  na ktorých okrem motorkárov závodili aj štvorkolkári. Medzi jazdcami samozrejme nesmeli chýbať Maroš Matejov a Rudolf Siklienka. Tieto preteky boli veľmi náročné a závodili tu vynikajúci jazdci. Aj keď sa naši jazdci na stupienku neumiestnili, aj tak im ďakujeme za reprezentáciu klubu a prajeme veľa úspešne odjazdených pretekov.

 ja mám už po jazde tak oddychujem.

 

Enduro cup Lovčica 2016:


Za nádherného slnečného počasia sa dňa 7.5. 2016 uskutočnilo Enduro cup v Lovčici. Náš klub reprezentovali Marián Matejov a súrodenci Erik a Rudolf Siklienkovci. Za ich reprezentáciu im ďakujeme a prajeme veľa šťastia v ďalších pretekoch.

 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode