Celkové vyhodnotenie v Kopernici:

Dňa 21.10.2017 sa v Kopernici uskutočnilo celkové vyhodnotenie seriálu Enduro Cup Stred 2017, na ktorom sa zúčastnili a boli ocenení aj naši jazdci. Patrikovi Paučekovi sa podarilo v triede Dorast vybojovať krásnu 4. priečku v celkovom hodnotení seriálu. Krásne 3. miesto si v triede Elit vybojoval Marián Matejov. V triede Hobby nás reprezentovali dvaja naši jazdci, a to Siklienka Rudolf, ktorý skončil celkovo na 2. mieste a Erik Mikuš na krásnej 13.priečke. V kategórií Lady 15+ si za celý rok vybojovala Nina Bullová 4. miesto a Michaela Bernátová sa umiestnila na krásnej 5. priečke. Lady Profi nás reprezentovala Erika Gaherová, ktorá obsadila 3.priečku aj napriek neúčasti na posledných podujatiach pre zranenie. Naším jazdcom k ich celkovému úspechu v tomto seriáli blahoželáme a prajeme veľa šťastia v ďalšej sezóne.

Enduro Cup Stred v Kopernici dňa 21.10.2017:

V sobotu 21.10.2017 sa uskutočnilo záverečné podujatie regionálneho seriálu "Enduro Cup Stred 2017" na trati v Kopernici. Sily si tu zmerali jazdci od amatérov až po „profi“ triedy. Na tomto závode sa zúčastnili naši štyria jazdci a to: Marián Matejov, Rudolf Siklienka, Patrik Pauček a Erik Mikuš. Na stupeň víťazov sa však podarilo iba jednému nášmu jazdcovi a to Siklienkovi Rudolfovi, ktorý skončil vo svojej triede Hobby na krásnej zlatej priečke a Erik Mikuš na peknej 15. priečke. V triede Dorast sa Patrik Pauček umiestnil na 6. mieste. Marián Matejov v triede Elit na peknej 6. pozícií. Všetkým jazdcom k ich úspechom blahoželáme.

Enduro cup Stred 2017 v Lovčici Trubín:

Za krásneho slnečného počasia sa dňa 24.6.2017 uskutočnil závod pod názvom Enduro cup Stred v Lovčici. Jazdci museli absolvovať 8 km trať ktorá viedla cez lesné a poľné cesty z kamenisto - hlinitého povrchu. Jazdy im znepríjemňovalo veľmi teplé počasie a obrovský prach na trati. Jazdci absolvovali dve jazdy po 45min. Na tomto závode sa zúčastnili aj naši jazdci v zložení: Patrik Pauček a Marián Matejov, ktorý si vo svojich kategóriach dorast a SP E3 vybojovali bronzové medaily. Erika Gaherová a Rudolf Siklienka si v triede Profi ženy a Hobby E1 vybojovali striebornú pozíciu. V triede Hobby E3 nás reprezentovali Erik Siklienka a Erik Mikuš, ktorý obsadili 4 a 11. miesto. Všetkým jazdcom gratulujeme a prajeme veľa šťastia v ďalších závodoch.

Enduro cup Stred v Skýcove:

Dňa 3.6. 2017 sa v Skýcove - Košariská za nádherného slnečného počasia uskutočnil po prvýkrát závod pod názvom Enduro cup Stred. Na tomto závode sa zúčastnilo celkom 160 pretekárov. Jazdci absolvovali 8 km trať, ktorú sa podarilo organizátorom a členom klubu pripraviť na výbornú. Na tomto závode náš klub reprezentovalo doposiaľ najviac našich jazdcov v počte 16. Z nežného pohlavia nás reprezentovali v kategórií lady 15+ Michaela Bernátová a Nina Bullová, ktoré až do poslednej chvíle bojovali medzi sebou o prvenstvo. Nakoniec sa krásne prvé miesto podarilo vybojovať Nine Bullovej a Michaela odjazdila za ňou vo veľmi tesnom závese a tak získala 2.priečku. Erike Gaherovej sa podarilo v triede Lady-Profi skončiť na krásnom 1.mieste. V kategórií Elit nás reprezentovali dvaja naši jazdci a to Marián Matejov a Erik Siklienka. Mariánovi sa po dlhej dobe závodenia podarilo konečne odniesť aj krásny pohár za zaslúženú 3.priečku. Alexander Belica vo svojej triede 65 získal krásne 9.miesto na motorke KTM 50 a bol jednoznačne najmladším účastníkom. V pitbike nás reprezentoval Martin Tomčík, ktorý obsadil 4.pozíciu. V triede Hobby nás reprezentovali Rudolf Siklienka, ktorý skončil na krásnom 1. mieste a Martin Žikavský, Erik Mikuš a Patrik Hals. V Junioroch to bol Štefan Dávid Malý a Dušan Hudok. Patrik Pauček bojoval v triede Dorast. Tomáš Šutor s Jakubom Červencom nás reprezentovali v triede Amatér. Pohár za najlepšieho jazdca nášho klubu si odniesol Patrik Marek. Všetkým jazdcom blahoželáme k dosiahnutým výsledkom a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode. Veľké poďakovanie patrí všetkým ľudom, ktorý nielen pre seba, ale aj jazdcov a divákov pripravili skvelé preteky, občerstvenie, zabezpečenie, ale aj ostatným ľudom, ktorý nám akýmkoľvek spôsobom pomohli zorganizovať a pripraviť tento krásny závod. Ešte raz všetkým obrovské ĎAKUJEME.

Enduro stred - Lehota pod Vtáčnikom:

Dňa 29.4.2017 sa v Lehote pod Vtáčnikom uskutočnil prvý závod Enduro Cup Stred, ktorý bol pre náš klub úspešný. Na blatistej a premočenej trati si zmeralo sily doteraz najväčší počet pretekárov a to vyše 160. Medzi jazdcami samozrejme nesmel chýbať ani náš Motocross Club Skýcov. Reprezentovali nás Erika Gaherová, ktorá v kategórií profi ženy skončila na krásnom 2. mieste. Rudolf Siklienka sa v kategórií hobby umiestnil na 1. mieste a Nina Bullová v kategórií ženy 15+ skončila tiež na 1.mieste. Ďalej nás reprezentoval Marián Matejov, Mikuš Erik, Erik Siklienka a Jakub Červen. Všetkým jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom závode.