Stomp Moravia Cup 2017 - Pit Bike:

Tento víkend sa vo Vracove v Čechách konal ďalší závod Stomp Moravia Cup s medzinárodnou účasťou jazdcov. Naša jazdkyňa Nina Bullová skvele zastupovala náš klub a aj po nečakanom páde dosiahla na 4. miesto v najťažšej kategórii OPEN, ktorú vyhral náš kamarát Adam Šipikal. Nine ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu a spolu s Adamom aj za vynikajúce prezentovanie za hranicami Slovenska. Držíme palce do ďalších závodov. Už teraz sa tešíme na majstrovstvá sveta Pit bike, ktoré by mali byť cez leto v Anglicku.

Posledný závod Stomp Morávia cup v Tovačove:

V sobotu dňa 1.10.2016 sa v Tovačove v ČR uskutočnil posledný závod seriálu Stomp Morávia cup. Náš klub reprezentoval v kategórii Open náš jazdec Jakub Bernát, ktorý dojazdil závod na defekte. Tohto preteku sa zúčastnil aj náš kamarát Alexander Belica, ktorému sa tiež nepodarilo prísť do cieľa pre nekorektné správanie ostatných jazdcov. Jazdcom gratulujeme a prajeme veľa šťastia v poslednom závode dvojíc.

Stomp Morávia cup 2016 v Karlíne:

Za pekného slnečného počasia sa v susednom česku konal dňa 17.9.2016 predposledný závod Pitbikov pod názvom Stomp morávia cup v Karlíne. Na tomto jednodňovom závode sa zúčastnili jazdci zo slovenska a česka. Ako vždy tu nesmel chýbať aj náš jazdec Jakub Bernát, ktorému sa bohužiaľ v poslednej finálovej jazde pokazila motorka a tak závod nedokončil. Našich sponzorov BEKA MOTO reprezentoval Alexander Belica, ktorý sa umiestnil na krásnom 4. mieste. Ďakujeme za reprezentáciu nášho klubu za hranicami Slovenska.

Stomp Moravia Cup 2016 v Studenci:

Sobota 10.9.2016 patrila Pitbike motocrossu v Studenci na Morave. Na tomto závode seriálu Stomp Moravia cup 2016 náš klub reprezentovali Jakub Bernát v kategórií open, kde skončil na 6. mieste a Martin Tomčík v kategórií junior na 8. mieste. Našich partnerov BekaMoto reprezentoval Alexander Belica, ktorý sa umiestnil na 11. mieste. Za skvelú reprezentáciu nášho klubu aj za hranicami Slovenska im ďakujeme a prajeme veľa ďalších úspechov. Nasledujúci predposledný závod tochto seriálu sa uskutoční 17.9.2016 v Českom Karlíne.

Motocross Pitbike - Stomp Morávia cup v Skýcove:

Dňa 27.8.2016 sa na našej motocrossovej tratri uskutočnili Pitbike preteky pod názvom Stomp Morávia cup v Skýcove. Na tomto jednodňovom závode sa zúčastnilo 50 pretekárov z Čiech a Slovenska. Jazdilo sa v týchto kategóriách: amatér, dámy, junior, klasik, mini, open a veterán. Náš klub reprezentovali títo jazdci: Jakub Bernát, Alexander Belica, Sebastián Šutor, Michal Vlha a Martin Tomčík. Bernát sa v kategórií open umiestnil na 11.mieste. V kategórií mini sa Belica umiestnil na 5.mieste, Šútor na 7.mieste a v kategórií junior Tomčík na 7.mieste. Jazdcom k ich úspechom blahoželáme a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode.

Fotky nájdete tu:

Stomp moravia cup - motocross - Pit bikke:

Dňa 11.6. 2016 sa v Českej republike v Šiklovom Mlyne uskutočnil pretek pit bikkov pod názvom Stomp moravia cup. Na tomto závode jazdilo hlavne veľmi veľa českých jazdcov, ale našli sa aj svetlé výnimky zo Slovenska. Náš klub reprezentoval na tomto závode po prvýkrát aj Jakub Bernát v kategórií Open, kde si vybojoval medzi špičkou jazdcov nádherné 16.miesto. K jeho úspechu mu blahoželáme a prajeme veľa šťastia na preteku v Skýcove.