Vyhodnotenie SCRUB Motocross cup 2016:

28.1.2017 sa v Piáno clube v Trenčíne konalo slávnostné vyhodnotenie seriálu SCRUB Motocross cup 2016. Prezident nášho klubu Marián Bernát prevzal ocenenie za vynikajúco zorganizovaný pretek tohto seriálu dňa 25.9.2016 na motocrossovej trati Skýcov – Košariská. Ocenený boli prvý piati jazdci v každej kategórii seriálu. Za náš klub prevzala ocenenie Michaela Bernátová, ktorá dosiahla celkovo nádherné druhé miesto v kategórii ženy. Za jej reprezentáciu nášho klubu ako i našej obce jej patrí obrovské ďakujem. Náš klub ju prišiel podporiť jednoznačne v najväčšom počte a to 38!!! Ako sa stáva už tradíciou, tak ako jediný sme prišli luxusným autobusom v naozaj veľkom štýle. Vyhodnotenie prebiehalo v skvele pripravenej atmosfére s prezentáciou videí a fotografií s pokračujúcou skvelou zábavou dlho do noci. Všetkým členom klubu ako i jazdcom, ktorí reprezentovali náš klub v roku 2016 ďakujeme a prajeme veľa úspechov do novej sezóny 2017.

http://www.motocrossclubskycov.sk/fotogaleria/galavecer/motocross/

 

5. kolo Bamu Endurocross v Brezne + celkové vyhodnotenie seriálu:

 
V Sobotu 29.10.2016 sa v Brezne uskutočnilo posledné 5.kolo závodu Bamu Endurocross. Ako vždy ani tentokrát nemohol chýbať náš klub v hojnom počte. Reprezentovali nás štyria naši jazdci a to Michaela Bernátová, Erika Gaherová, Rudolf Siklienka a Marián Matejov. Kategória ženy, pitbike a amatéri jazdili len 15min + 1 kolo. Dospelí jazdili veľký countrycrosssový okruh 45min. V tomto 5.kole sa na stupienok postavila Erika, ktorá obsadila krásne 1.miesto, Rudolf a Marián si vybojovali zaslúžené 3. miesto.
V celkovom vyhodnotení Bamu cupu sa na stupeň víťazov v kategórií ženy prebojovala Michaela Bernátová, ktorá odjazdila úplne celý seriál a vybojovala si tak krásne 1.miesto. Erika Gaherová skončila v tesnom závese a obsadila 2. priečku. Rudolf Siklienka si v celkovom hodnotení v kategórii hobby vybojoval krásne 3.miesto a Marián Matejov sa prebojoval na jemu známu 4. pozíciu. Všetkým naším jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov do budúceho roku. Patrí im obrovské ďakujem za skvelú reprezentáciu nášho klubu.
 

Foto nájdete tu:

 

 

Posledný závod v CC dvojíc a záverečné vyhodnotenie v Liptovskej osade: 

 
Dňa 22.10.2016 sa v Liptovskej osade uskutočnil závod dvojíc, na ktorom sa zúčastnili aj traja naši Countrycrossovy jazdci a to: Marián Matejov, Rudolf Siklienka a Erika Gaherová. Na tomto závode sa umiestnili pretekáry motocross clubu Skýcov na krásnych priečkach. Marián obsadil v kategórií SPE3 krásne 2.miesto a Erika v kategórií ženy 3.miesto. K ich úspechu im blahoželáme. V celkovom hodnotení tímov v Countrycrosse sa náš klub umiestnil na nádhernom 2.mieste.  Všetkým naším jazdcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu.
 
 

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode