Najnapínavejší závod Red Bull Get on Top v histórii:

V dňoch 22.-23.9.2018 sa v Porúbke pri Žiline odohral najnapínavejší závod tohto roku. Tento víkend bol taký akčný a premenlivý ako nikdy predtým. Jazdci na tento pretek a počasie budú spomínať ešte dlho. Vystriedala sa tú búrka a slnečno, blato s prachom, metelica a bezvetrie. Z celkového počtu 155 pretekárov postúpilo 64 do veľkého finálneho závodu. Ako každý jeden rok aj teraz si s tými najlepšími prišli zmerať sily aj jazdci z Motocross clubu Skýcov v zložení: Patrik Halgaš, Marián Matejov, Rudolf Siklenka, Erik Siklienka a Erik Mikuš, Andrej Šedivý. Patrikovi Halgašovi sa darilo na výbornú trať v dĺžke 250m zvládol dôjsť do cieľa v čase 33,63 a vybojoval tak nádherné 6. miesto. Na 18. mieste dorazil do ciela a prekonal prevíšenie 250m za čas 42,65. Na 34 priečke sa podarilo trať dlhu 250m s časom 51,67 zdolať aj Rudolfovi Siklienkovi. Andrej Šedivý prekonal 207m skončil na 64. priečke a prekážky zdolal za nádherný čas 47,40. Rudov brat Erik Siklienka došiel na prevýšenie 183m s časom 40,05. A na 111. mieste prešiel 170metrove prevýšenie aj Erik Mikuš s časom 52,71. našim jazdcom blahoželáme a prajeme viac úspechov na budúcom závode.

Memoriál Janka Haviara v Domaniži:

3. ročník Memoriálu Janka Haviara o pohár starostu obce Domaniža, sa uskutočnil v dňoch 11.-12. augusta 2018 v obci Domaniža pri Považskej Bystrici. Na tomto závode súperili aj naši jazdci a to Patrik Pauček, ktorý v kategórií dorast obsadil každý deň siedme miesto a celkovo tak dojazdil na 7. priečke. V triede SPE2 si zajazdil Marián Matejov, ktorému sa v prvý deň podarilo zajazdiť na 6. mieste a druhý deň skončil na 4. priečke celkovo obsadil nádhernú štvrtú pozíciu. Rudol Siklienka každý deň dojazdil na 9. mieste ale celkovo dosiahol 8. miesto. Jazdcom blahoželáme k ich úspechu.