5. kolo Bamu Endurocross v Brezne + celkové vyhodnotenie seriálu:

V Sobotu 29.10.2016 sa v Brezne uskutočnilo posledné 5.kolo závodu Bamu Endurocross. Ako vždy ani tentokrát nemohol chýbať náš klub v hojnom počte. Reprezentovali nás štyria naši jazdci a to Michaela Bernátová, Erika Gaherová, Rudolf Siklienka a Marián Matejov. Kategória ženy, pitbike a amatéri jazdili len 15min + 1 kolo. Dospelí jazdili veľký countrycrosssový okruh 45min. V tomto 5.kole sa na stupienok postavila Erika, ktorá obsadila krásne 1.miesto, Rudolf a Marián si vybojovali zaslúžené 3. miesto.
V celkovom vyhodnotení Bamu cupu sa na stupeň víťazov v kategórií ženy prebojovala Michaela Bernátová, ktorá odjazdila úplne celý seriál a vybojovala si tak krásne 1.miesto. Erika Gaherová skončila v tesnom závese a obsadila 2. priečku. Rudolf Siklienka si v celkovom hodnotení v kategórii hobby vybojoval krásne 3.miesto a Marián Matejov sa prebojoval na jemu známu 4. pozíciu. Všetkým naším jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov do budúceho roku. Patrí im obrovské ďakujem za skvelú reprezentáciu nášho klubu.

Foto nájdete tu:

4. kolo Bamu cup 2016 v Brezne:

Motocross club Skýcov sa dňa 10.9.2016 zúčastnil 4. kola Bamu cupu v Brezne. Na tomto závode pretekal Marián Matejov, Rudolf Siklienka, Patrík Pauček, Michalea Bernátová a Erika Gahérová. Naším jazdcom sa na tomto závode výnimočne darilo. Z piatich jazdcov si pohár odniesli traja a to Marián za 3.miesto a Rudolf a Erika za 2. miesto.  Patrik skončil na 6. mieste a Michaela na 5. mieste. K ich úspechu im blahoželáme a prajeme veľa šťastia v ďalšom závode.

Odkaz na foto:

Bamu Endurocross v Brezne 18.6.2016:

3. kolo Bamu Endurocrossu v Brezne sa uskutočnilo dňa 18.6.2016. Aj napriek tomu, že na závode bolo veľmi horúco, zúčastnilo sa ho veľa jazdcov. Ako každý jeden závod ani teraz nesmeli chýbať reprezentanti Motocross clubu Skýcov v zložení: Michaela Bernátová, Jakub Bernát, Erik Siklienka, Rudolf Siklienka, Erik Mikuš a Marián Matejov. V kategórií hobby pretekali traja naši jazdci - Erik S. skončil na peknom 14.mieste, Erik M. na 16.mieste a Rudolfovi sa podarilo vybojovať si pohár za prekrásne 2.miesto. Jakub Bernát sa umiestnil v triede pit-bike na peknom 7.mieste.  Piate miesto získali dvaja naši reprezentanti a to Marián Matejov v kategórií profi 2 a Michaela Bernátová v triede ženy, ktorá si za svoje 5. miesto odniesla aj pekný pohár. Našim jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom závode.

Fotky nájdete tu:

Bamu Endurocross v Brezne 21.5.2016:

Za nádherného slnečného počasia sa uskutočnilo 21.5.2016 v Brezne druhé kolo Bamu Endurocross. Náš klub reprezentovali Erik Mikuš, Rudolf Siklienka, Maríán Matejov a Michaela Bernátová, ktorá sa umiestnila na nádhernom 3. mieste. Ďakujeme im za skvelú reprezentáciu klubu.  K dosiahnutým výsledkom im blahoželáme a prajeme veľa úspechov na ďalších pretekoch.

Bamu Endurocross v Brezne 30.4.2016:

30.4.2016 sa v Brezne uskutočnilo prvé kolo Bamu Endurocross, ktorého sa zúčatnilo cca 130 jazdcov. Motocross club Skýcov reprezentovali Marián Matejov, Rudolf Siklienka a nežné pohlavie zastúpili Erika Gahérová a Michaela Bernátová. Marián Matejov ako obvykle skončil na 4.mieste. Rudolf Siklienka po nevydarenej prvej rozjazde napokon skončil na 5.mieste. Erika Gahérová po skvelej jazde dosiahla na 1.priečku a Michaela Bernátová skončila celkovo na 6.mieste. Všetkým naším jazdcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu ako i za dosiahnuté umiestnenia.

Bamu cup 2015 v Brezne:

Dňa 14.11.2015 sa v Brezne uskutočnil posledný pretek Bamu cap, ktorého sa zúčastnilo veľa pretekárov. Medzi jazdcami sa zúčastnila aj ňaša pretekárka Michaela Bernátova, ktorá na týchto svojich tretích pretekoch obsadila nádherné 5.miesto za ktoré získala nádherních 47bodov. K tomuto úspechu jej blahoželáme a prajeme veľa šťastia do ďalšieho roku.