5. kolo Bamu Endurocross v Brezne + celkové vyhodnotenie seriálu:

V Sobotu 29.10.2016 sa v Brezne uskutočnilo posledné 5.kolo závodu Bamu Endurocross. Ako vždy ani tentokrát nemohol chýbať náš klub v hojnom počte. Reprezentovali nás štyria naši jazdci a to Michaela Bernátová, Erika Gaherová, Rudolf Siklienka a Marián Matejov. Kategória ženy, pitbike a amatéri jazdili len 15min + 1 kolo. Dospelí jazdili veľký countrycrosssový okruh 45min. V tomto 5.kole sa na stupienok postavila Erika, ktorá obsadila krásne 1.miesto, Rudolf a Marián si vybojovali zaslúžené 3. miesto.
V celkovom vyhodnotení Bamu cupu sa na stupeň víťazov v kategórií ženy prebojovala Michaela Bernátová, ktorá odjazdila úplne celý seriál a vybojovala si tak krásne 1.miesto. Erika Gaherová skončila v tesnom závese a obsadila 2. priečku. Rudolf Siklienka si v celkovom hodnotení v kategórii hobby vybojoval krásne 3.miesto a Marián Matejov sa prebojoval na jemu známu 4. pozíciu. Všetkým naším jazdcom blahoželáme a prajeme veľa úspechov do budúceho roku. Patrí im obrovské ďakujem za skvelú reprezentáciu nášho klubu.